فرم پیش بینی بازی لیورپول و منچستر یونایتد با جوایز 100 میلیونی بدون قرعه کشی

بازی لیورپول و منچستر یونایتد یکی از بازی های‌ مهم در سرتاسر دنیا اسـت و علاوه در کشور انگلیس در کشور های دیگه هم بسیار محبوب اسـت و طرفدار دارد و در زمینه پیش بینی هم میتواند بسیار پرسود باشد در ادامه با فرم پیش بینی بازی لیورپول و منچستر یونایتد با جوایز 100 میلیونی بدون قرعه کشی سایت برترین بت را دنبال کنید. 

 

پیش بینی لیورپول و من یونایتد 

در رتبه سوم بهترین دربی های‌ جهان، دربی دو تیم انگلیسی دیده می‌شود. دو تیمی که در انگلستان و اروپا پرافتخار و با سابقه هستند. بـه طوری که این دو باشگاه انگلیسی روی هم و در مجموع 124 جام کسب کرده اند. دربی شمال غرب انگلستان و بازی تیم های‌ منچستر یونایتد و لیورپول از بازی های‌ جذاب و تماشایی در لیگ برتر انگلیس اسـت.

 

برای ورود بـه سایت معتبر پیش بینی فوتبالی کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید و برنده میلیونها تومان باشید و از درآمد بالای پیش بینی لذت ببرید . 

 

فرم پیش بینی بازی لیورپول و منچستر یونایتد با جوایز 100 میلیونی بدون قرعه کشی

از چندین روز یا حتی چندین هفته مانده بـه این بازی مهم، هیجان آن بـه وضوح در بین هواداران این دو تیم دیده می‌شود. البته در سالیان اخیر جذابیت این بازی نه تنها در بین بازیکنان بلکه روی نیمکت مربیان هم قابل مشاهده بوده اسـت. اینکه دو سرمربی پرآوازه دنیای فوتبال مورینیو و یورگن کلوپ در کنار زمین دو تیم خود را coach کنند قطعا بازی دیدنی خواهد بود.

 

منچستر یونایتد با ۶۶ جام رسمی و لیورپول با ۶۳ جام رسمی بـه ترتیب پرافتخار ترین و دومین تیم پر افتخار انگلستان می باشند. منچستر یونایتد تا کنون در بازی های‌ رو در رو ٨٠ برد و لیورپول هم ۶۶ برد کسب کرده اسـت و ۵٩ بازی دو تیم هم با تساوی بـه اتمام رسیده اسـت. این هم‌آورد، حساس‌ترین بازی فوتبال در کشور انگلیس اسـت و از حساس ‌ترین بازی ‌های‌ فوتبال باشگاهی جهان بشمار میرود.

فرم پیش بینی بازی لیورپول و منچستر یونایتد با جوایز 100 میلیونی بدون قرعه کشی

انتخاب سایت معتبر بازی لیورپول و منچستر یونایتد 

برای پیش بینی در بازی منچستر یونایتد و لیورپول شما می توانید از حدود 2 هفته قبل از شروع بازی تا دقیقه نود شرط های‌ خود را ثبت کنید. افراد بسیار زیادی دوست دارند برای سرگرمی یا کسب درآمد شانس خود را بر روی تیم مورد علاقه شان امتحان کنند، اگر جزو این دسته از افراد هستید میتوانید بـه لینک ورود بـه سایت پایین صفحه مراجعه کرده و در معتبرترین سایت پیش بینی ایران ثبت نام کنید.

 

برای ورود بـه سایت معتبر پیش بینی فوتبالی کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید و برنده میلیونها تومان باشید و از درآمد بالای پیش بینی لذت ببرید . 

 

انواع پیش بینی بازی لیورپول و منچستر یونایتد 

بـه طور کلی شما می توانید بـه 3 روش: تکی، میکس و سیستمی شرط های‌ خود را ثبت کنید. برای ثبت شرط در هر بازی شما بـه آپشن های‌ بسیار زیادی دسترسی دارید. در سایت های‌ معتبر شما میتوانید شرط های‌ خود را بیمه کنید و تا حد زیادی از ایجاد ضرر جلوگیري کنید. برای ثبت شرط در بازی مورد نظرتان می توانید بر روی ضریب بازی های‌ کلیک کنید تا فرم برای شما ظاهر شود.

فرم پیش بینی بازی لیورپول و منچستر یونایتد با جوایز 100 میلیونی بدون قرعه کشی

پیشنهاد ما بـه شما استفاده از فرم تکی اسـت، البته اگر می خواهید بـه طور همزمان در دربی انگلستان و دیگر بازی های‌ مهم شرط بندی کنید، میتوانید از فرم های‌ میکس و سیستمی هم استفاده کنید. در این فرم ها ضرایب بازی ها جمع شده و در صورت صحیح بودن تمام پیش بینی ها، کاربران میتوانند مبلغ بسیار بالاتری نسبت بـه فرم تکی کسب کنند.

 

نگاهی به عملکرد منچستر یونایتد 

منچستر یونایتد در فصل ۱۷–۲۰۱۶ با درآمد ۶۷۶٫۳ میلیون یورویی، پردرآمدترین باشگاه فوتبال در دنیا و در سال ۲۰۱۷ با ارزشی معادل ۲٫۸۶ میلیارد پوند، باارزش‌ترین باشگاه فوتبال جهان شد. تا اکتبر ۲۰۱۸، برند منچستر یونایتد با ۱٫۵۵ بیلیون یورو ارزش، باارزش‌ترین برند فوتبالی اسـت. این باشگاه از پرطرفدارترین تیم‌های‌ جهان بـه حساب می‌آید. در اوت ۲۰۱۲، عرضه اولیه سهام باشگاه در بازار بورس نیویورک انجام گرفت.

 

با قهرمانی در لیگ اروپا ۱۷–۲۰۱۶، یونایتد بعد از یوونتوس، آژاکس، بایرن مونیخ و چلسی بـه پنجمین تیمی تبدیل شد که بـه سه‌گانهٔ اروپایی شامل لیگ قهرمانان اروپا، جام برندگان جام اروپا و لیگ اروپا/جام یوفا دست پیدا کرده‌ اسـت.منچستر یونایتد در سال ۱۹۰۸، برای نخستین بار قهرمان لیگ دسته اول شد و در سال بعد نیز برای نخستین بار در جام حذفی مقام قهرمانی را کسب کرد.

فرم پیش بینی بازی لیورپول و منچستر یونایتد با جوایز 100 میلیونی بدون قرعه کشی

این باشگاه با ۱۱ عنوان قهرمانی در جام اتحادیه و ۱۸ بار حضور در بازی نهایی این رقابت‌ها رکورددار محسوب میشود. منچستر یونایتد ۲۰ بار قهرمان لیگ شده ‌اسـت. و از این حیث در بین تیم‌های‌ انگلیسی پیشتاز اسـت. هم‌چنین منچستریونایتد در سال ۱۹۶۸ بـه عنوان نخستین تیم انگلیسی بـه قهرمانی اروپا رسید.

 

نگاهی به عملکرد لیورپول و افتخارات این تیم 

باشگاه فوتبال لیورپول «بـه انگلیسی: Liverpool Football Club» یکی از باشگاه‌های‌ حرفه‌ای فوتبال در لیگ برتر انگلستان اسـت که مرکز آن در شهر لیورپول انگلستان قرار دارد. این باشگاه با شش عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، سه عنوان در لیگ اروپا و چهار عنوان قهرمانی دیگر در سوپر جام اروپا پرافتخارترین تیم انگلیسی در رقابت های‌ اروپایی اسـت.

 

همچنین لیورپول با یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی در جام باشگاه های‌ جهان موفق‌ترین تیم انگلستان در این تورنمنت اسـت. لیورپول در رقابت های‌ داخلی انگلستان نیز توانسته اسـت نوزده عنوان قهرمانی در لیگ، هفت عنوان در جام حذفی پانزده عنوان قهرمانی در سوپر کاپ انگلستان و هشت عنوان قهرمانی در جام اتحادیه بـه دست اورد .

فرم پیش بینی بازی لیورپول و منچستر یونایتد با جوایز 100 میلیونی بدون قرعه کشی

نخستین قهرمانی لیورپول در نخستین فصل تأسیس این تیم در لیگ لانکاشر رقم خورد. در سال ۱۹۰۱ این تیم برای نخستین بار قهرمان لیگ برتر شد. در سال ۱۹۶۵ نیز قرمزها توانستند نخستین جام خود در جام حذفی را کسب کنند. دههٔ ۱۹۸۰، جزء موفق‌ترین دوران لیورپول محسوب میشود:

 

سایت معتبر پیش بینی فوتبال 

امروزه سایت های‌‌ زیادی هستند که در زمینه پیش بینی فعالیت دارند ، اما سایت سیگاری بت علاوه بر لایسنس اعتبارات بین المللی از ضرایب بسیار عالی برخورد دار اسـت و میتواند برای کاربران یک سود میلیونی باشد ، برای ورود بـه سایت معتبر پیش بینی فوتبالی کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید و برنده میلیون‌ها تومان باشید و از درآمد بالای پیش بینی لذت ببرید .