بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس های Boshra

بیوگرافی بشرا دستور نژاد

دراین پست بیوگرافی بشرا دستور نژاد را مرور می‌کنیم. خانم بشرا دستور نژاد بازیگر، مدل و شاعر ایرانی اسـت کـه در چند هفنه اخیر جزو خبرسازترین چهره هاي‌ مشهور ایران بوده اسـت. افشاری اذيت جنسی بشرا دستور نژاد در شبکه اجتماعی کلاب هاوس از زبان خودش جنجال هاي‌ بسیار زیادی آفرید و واکنش محسن نامجو کـه متهم این اذيت جنسی بوده را برانگیخته اسـت. در ادامه بیشتر صحبت میکنیم.

😘😘 بیوگرافی سامان ویلسون

بشرا دستور نژاد بازیگر و مدل ایرانی کیست؟

بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس ها

بشرا دستورنژاد حقیقی «زاده ۱۸ فروردین ۱۳۶۴» بازیگر و مدل ایرانی، زاده شهر شیراز اسـت. بشرا در سن ۱۲ سالگی مدلینگ و پایه‌هاي‌ هنر را از عمه اش، شبنم دستورنژاد حقیقی کـه خود یک نقاش حرفه اي در ایران بود آموخت. گذران اوقات بشرا با عمه اش اورا با عظمت دنیای هنر آشنا نمود و همین مورد شروع حرفه بشرا در مدلینگ بود.

آغاز فعالیت هاي‌ هنری در ترکیه

بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس ها

دستورنژاد مدلینگ حرفه‌اي را از سال ۲۰۰۹ در ترکیه آغاز نمود. او برای چندین کمپین محلی و کشوری هنرنمایی کرد ودر سال ۲۰۱۲؛ دستاوردهای شغلیش وی را بـه ایالات متحده رسانیدند. در همین دوره او با شرکت در مشاغل و فعالیت‌هاي‌ مختلف خودرا بـه سمت موفقیت سوق داد.

✅✅ تصاویر مراسم ازدواج میترا ابراهیمی همسر پیمان قاسم خانی

بشرا دستور نژاد چگونه مشهور شده است؟

بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس ها

خانم بشرا دستور نژاد از هنرمندان محبوب و سرشناس ایرانی اسـت کـه تا کنون در تعداد زیادی از هنرها دستی توانمند و فعالیتی درخشان داشته اسـت و بیشتر بخاطر اجراهایی کـه در شبکه هاي‌ ماهواره اي من و تو ؛ ام‌بی‌سی پرشیا و… داشته شناخته شده اسـت.

بازیگری بشرا دستور نژاد

بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس ها

در جریان مسافرتی بـه سیاتل بشرا با ضبط رسیتالی از اشعار اصیل فارسی و انتشار ان در فیسبوک کـه ۱۶۰۰ بار نیز بازنشر گشت، موفق بـه کسب توجه بانو مرجانه مقیمی تهیه‌کننده برجسته ایرانی‌آمریکایی شد. بعد از یک گفتگو کوتاه، دستورنژاد در نقش مارال در فیلم رویاهای رادیویی «Radio Dreams» ایفای نقش کرد، فیلمی آمریکایی-ایرانی بـه کارگردانی بابک جلالی.

🤩🤩 علی سورنا کیست؟

نظر منتقدین درباره فیلم:

منتقد کاترین بری در ورایتی می نویسد: یک هنرنمایی برتر در بین نقش های مکمل. بـه نمایش کشیدن یک دختر زیرک و تیزهوش صاحب ایستگاه با چاشنی سرد و بیروح و مردم گریزانهٔ آبری پلازا مانند.

نیل یانگ از هالیوود ریپورتر:

بـه نمایش گذاردن تفاوت‌هاي‌ ظریف و کوچک، لودگی‌هاي‌ همواره و هوشمندانه کـه مهم ترین و داغترین مسایل مهاجرت، هویت و ادغام فرهنگی را گوشزد می کند. و همچنین مینویسد «و این فیلم میتواند درکنار بهترین تولیدی‌هاي‌ با سبک و سیاق رادیویی قرن قرار بگیرد…

شعرهای بشرا دستور نژاد

بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس ها

اشعار بشرا دستورنژاد را می توان با برخی سروده‌هاي‌ مشهور هم چون سیر و پیاز ؛ تابه و دیگ و… از «پروین اعتصامی» شاعر مشهور ایرانی مقایسه نمود، اگر چه اشعار بشرا دستورنژاد کاملاً منحصر بـه فرد می‌باشند، کـه به طور کامل یک قصه را روایت می‌ کنند و این هنرمند با بیان مشکلات و معضلات امروزی اشعار زیبای خودرا سروده اسـت.

موفق ترین کارهای Boshra Dastournezhad

چایخانه تفقل

قصه جعبه ابزار

قصه کمد لباس

قصه مسواک مغرور

قصه هفت سین «نوروز» و…

آزار جنسی بشری دستور نژاد توسط محسن نامجو

من به عنوان آدمی کـه با محسن نامجو کار کردم در حلقه دوستان، مهمانی و رفت و آمد با ایشان بودم و همان الگوی «پترن» اعمالِ قدرت در سواستفاده جنسی را از ایشان تجربه کردم و البته تجربه عذرخواهی وی را هم داشتم «سال ۲۰۱۷؛ آمدند آستین تگزاس ابراز ندامت و پشیمانی» با دیدن آغاز این جنبش و خواندن روایت آسیب‌دیدگان و دیدن ویدیوی «انکاریه» نامجو برق از سرم پرید و برایم این الگوی استفاده از قدرت در ان ویدئو واضح بود.

بـه خود او پیام نوشتاری دادم کـه «این کـه جلوی دوربین بنشینید و درحالیکه می دانید جریان مال چه سالی اسـت و کجاست، بعد بـه بهانهٔ ناشناس بودن اکانتِ راوی بگویید ناشناس اسـت،؛ غیر قابل تحمل اسـت. حقیقت را بگویید و عذرخواهی کنید». من هم مثل برخی ان زمان فکر می کردم کـه او می تواند عذرخواهی‌ کند، اما حالا برایم بـه وضوح الگوی استفاده ابزاری از قدرت برای سواستفاده جنسی و تعرض، در ایشان آشکار اسـت.

بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس ها

من زمانی کـه درسال ۲۰۱۴ با نامجو دریک فیلم همکاری کردم، روایت «ماهی» را همان زمان «کـه بعد از جنبش می‌تو ایرانی کاملش را در توییتر خوندم» از زبان دوستان خود آقای نامجو شنیدم، آنهم وقتی او در تلاش برای حذف من از فیلم بود« بـه دلیل این کـه بهشون «نه» گفته بودم». دوستان او همان زمان روایت «ماهی» را می‌شناختند و بازگو می کردند.

پانی کیانزاد کیست؟

تعرض محسن نامجو به بشری دستور نژاد

البته نه بـه عنوان موضوعی کـه شک داشتند، همه ی از واقعی بودن جریان مطلع بودند همه ی آزاردیده را می‌شناختند. این کـه چطور یک سلبریتی میتواند با قدرتی کـه دارد اطرافیان را بـه سکوت دعوت کند برای من و برای بسیاری غیر قابل تحمل اسـت. این کـه میتواند جوری وانمود کند کـه یک ادم حقیقی « کـه خیلیها می‌شناسندش» یک اکانت ناشناس اسـت، برای من وحشتناک اسـت.

حتی در جریان مساله خود من کـه تمام عوامل فیلم از اِعمالِ قدرت او باخبر هستند، حاضر نیستند صحبت کنند. وقتی راجع بـه این جریان با انها تماس گرفتم، هیچکس منکر مورد من نبود، اما حاضر نیستند در بحث حقوقی مشاهداتشان را بگویند، چون مشاهداتشان بـه ضرر محسن نامجوست. این همان چیزی اسـت کـه من نامش را فساد در روابط اجتماعی و هنری می گذارم.

ارمیا قاسمی کیست؟

ودر آخر می‌گویم

هر چیزی کـه منجر بـه داشتن قدرت شود:

میتواند فساد ایجاد کند.

چه پول، چه شهرت، چه مقام سیاسی.

ان قدرت می تواند علیه آدم‌ها استفاده شود.

ما همه ی بـه عنوان کسانی کـه قدرت را:

بـه هنرمند و آدم مشهور میدهیم.

در قبال نوع استفاده‌ اش مسؤلیم…

عکس های بشری دستور نژاد

بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس ها

بیوگرافی بشرا دستور نژاد بازیگر  و مدل

بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس ها

بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس ها

بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس ها

بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس ها

پیج اینستاگرام بشری دستور نژاد beshberba@

شما در سایت nonelouder.com پرطرفدارترین پستهای جهان را مشاهده خواهید کرد

منبع: columbia-sportswear.org